— čtvrtek 21. ledna 2016 —

✿MINI BEAUTY REVIEWS & MY DIARY✿Krásný večer, dlouho jsem tady opět nebyla a za to se musím omluvit, ale poněkud nestíhám. Jediné co zaměstnává mou mysl je stěhování s přítelem, na které se hrozně těším. Nemůžu se dočkat, až budu konečně ve svém. Mám zde pár věcí, o které se s vámi chci podělit. Některé věci samozřejmě nejsou hmotné, ale o tom se rozepíšu v celém článku. Jednou mou asi největší novinkou je to, že jsem se nechala tetovat:) Vzniklo to vlastně úplně neplánovaně a spontánně. Abyste mě pochopily, tak tetování jsem chtěla už strašně dlouho. Promýšlela jsem si přesný motiv a kde přesně to chci umístit. Z nápadů sešlo a šlo o naprosto rychlou a spontánní akci. Tatéra jsem si sehnala po kamarádce a byla jsem spokojena jak s cenou, tak i s tím, že to ve výsledku vůbec nebolelo. Teda vážně nevím co jsem za člověka, ale bolelo to jen zpočátku a pak už ne. Ono když už po tom obrázku s jehlou přejíždí potřetí, tak už to fakt necítíte :D Mám zde fotografii z prvního dne tetování, takže omluvte zarudnutí a celkově zatím nevypadá moc skvěle a stále se mi to hojí. Mažu klasicky bepanthenolem a vazelínou. No a zřejmě nezůstanu pouze u jednoho :D Když už vím, že to vůbec nebolí, tak jsem se do toho zamilovala. 


Na druhé fotografii můžete vidět můj nový makeup, který jsem si naprosto oblíbila a chystám na něj recenzi, jelikož jej potřebuji zkoušet delší dobu. Makeup slibuje výdrž 24hodin, což se u mě potvrdilo! Prvně jsem měla vyhlídnuté jeho dvojče Teint Miracle, který má mít saténový finish a balením je úplně stejný, jen se liší vrškem a materiálem lahvičky. Tento dlouhotrvající skvost od Lancome mě přesvědčil ke koupi již při zkoušce vzorečku z Douglasu. Má být hodně podobný makeupu Double Wear od Esteé Lauder, ale mě stejný nepřijde. Oba jsou matné, ale za mě mají odlišnou konzistenci. Navíc u Double Wear mi vadilo, že je makeup v lahvičce bez pumpičky, což je pro mě nepraktické. Oba makeupy mám ale strašně ráda. Cenově mě vyšel na 1300,-


Další mojí novou láskou je tento luxusní sladce dřevitý parfém od Giorgio Armani. Jedná se o silný a nezapomenutelný Si. Už ten název v sobě ukrývá jednoduchost a přesto na mě dýchá luxusem. Ti co mě znají, tak ví, že jsem básnila prvně o sladkém cukrovém parfému Prada Candy a strašně moc jsem ho chtěla. Ten parfém mi stále voní, ale čím jsem starší, tak tím více dávám přednost eleganci před hravostí. Candy je stále na mém wishlistu, ale hodí se spíše na jarní a letní období. Mým druhým parfémem, do kterého jsem se totálně zamilovala ihned jak přišel na trh je Black Opium od Yves Saint Laurent. Tenhle opět silný a tajemný parfém, zde můžete vidět v dalším článku, protože jsem mu neodolala. Nyní již k tomuto parfému. Cenově se Si pohybuje hodně vysoko. Já jsem si pořídila 100ml, což je největší velikost tohoto parfému. Cenu uvádět nebudu, protože si ji nepamatuji přesně, ale je to něco kolem 3000,-za tuto velikost. Flakon je dokonalý a tak simple:) Opět jej posoudím více, při delším používání. 
Tento parfém neboli parfémovaná voda se mi zalíbila v katalogu Avon na první pohled, protože se mi hrozně líbí balení a flakonek tohoto parfémku. Používám jej na denní nošení a je opravdu sladký a ten flakonek je zkrátka roztomilý. Vůně je svěží lehce ovocná a jemná. Cenově se pohybuje od 400,-Nový přírůstek do mé rtěnkové sbírky se stala tato matná rtěnka od Maybelline v odstínu Red Sunset. Ta barva je naprosto dokonalá a i když jsem psala, jak jsem si oblíbila nude rty, tak pro tuhle krásku jsem si prostě musela zajít. Je nádherně matná a navíc nevysušuje rty a krásně voní. Mou krásku od The Balm už asi znáte, ale mám ji zde poprvé otevřenou, takže můžete vidět, že se jedná o nádhernou zlatavou barvičku, která v balení vypadá nevinně, ale při používáni to neuvěřitelně rozbalí. Miluji ji:)


Miluji nakupovat a pořizovat věci do svého nového bytu:) Strašně moc se těším a spoustu věcí už máme. Dnes přivezli skříně a moc se mi líbí. Já to hrozně prožívám, konečně si budu moct zařídit byt podle svého vkusu a navíc budu bydlet s největší láskou mého života..:) Nebudu tady na blog fotit všechny věci do bytu, protože jich mám opravdu hodně, ale jak už to budeme mít, tak můžete čekat fotky:P

No Cosmopolitan s mými módními ikonami Kardashian/Jenner mi nesmělo uniknout. Já miluji jejich styl oblékání. Nejvíce z nich mám ráda Kim, Kylii a Kendall. Bambulku na fotce jsem si pořídila v dokonalém obchůdku Beya v obchodním centru Nová Karolína v Ostravě. Chtěla jsem šedou na kabelku a jsem z ní unešená. 


Doufám, že jste článek ocenily a můžete mi napsat, jestli máte některou z těchto věcí a jak jste s ní spokojení:) MILUJI VÁS:)

Žádné komentáře:

Okomentovat