— středa 6. ledna 2016 —

✿HAPPY MERRY CHRISTMAS & NEWS ABOUT ME✿ & UPDATE 6TH JANUARY 2016KRÁSNÉ A VESELÉ :) Vůbec nevím co mám napsat :D Strašně dlouho jsem tady nebyla a popravdě mi to ani nechybělo...Zrovna dnes jsem ale dostala náladu na napsání článku. Nevím jak dlouho mi to vydrží, ale blog mě už asi opouští. Mám jiné starosti a radosti.

No včera byl Štědrý Den čili nádherný den i večer a tato jediná věc se nezmění doufám nikdy, a to, že miluji Vánoce celým srdcem a hlavně pohodu a klid. Letos jsem ale nějak smutná, kvůli toho, že mám o svátcích volno jen dva dny a zítra na druhý vánoční svátek musím do práce....ani nevíte jak jsem naštvaná. Ani jsem si pořádně neodpočinula a už musím opět do běžného pracovního stresu.

Vánoce miluji, ale ne jako prodejní asistentka v obchodě o vánocích nacpaného protivnými lidmi, kteří nakupují jako kdyby byl už konec světa.....odporné a tak trochu mě nákupy dík tomu omrzely. Dárky jsem nakonec stihla včas koupit a zabalit a jsem tedy spokojená :) Zatím tady nebudu fotit a dávat věci co jsem letos dostala, protože se mi nechtělo. Ale napsat to můžu :) Většinu dárků byly praktické a to úplně dokonalá luxusní pánvička, dva hrnce, designové talíře a misky, servírovací příbory, hrníčky a další hranaté černé a vínové si chci dokoupit, takže už nebudu utrácet za nic jiného, protože v lednu se stěhujeme do našeho sídla :D Vůbec nevím jak to tam bude velké, ale prý dost, což se mi zdá zbytečné. No nic takže šetřit a šetřit....:( Pro sebe jsem si nadělila hodně dárečků :) Koupila jsem si další botky, nízké kotníčkové kožené z broušené kůže na středním podpatku v šedé barvičce. Ty botky se mi moc líbily a konečně jsem chtěla taky něco normálního bez šíleně vysokého podpatku a navíc jsem je měla ze 3000,- na 900,- :D Neodolala jsem kožené peněžence zajímavých barviček a koženým rukavičkám s mašličkami a zlatému šátku. Zálusk mám v lednu na parfém od Yves Saint Laurent Black Opium voní dokonale a možná i Prada Candy, ale zase nechci tolik utrácet :D Black Opium budu mít určitě a i můj milovaný makeup od Lancome Miracle Touch. Další boty v úplně odlišném drsném stylu mě čekají na poště :D Nějaké hodinky by se taky hodily, ale nechci od MK, protože ty už má fakt každá a to zase nechci, musím být totiž vždy originální a vymykat se normálu a to se mi líbí. Zaujala mě i čokoládová paletka od Too Faced.

Nyní k Vánocům a včerejšímu krásnému dni :) Miluji vánoční atmosféru a letos byla opravdu překrásná a vše tak nádherně vyzdobeno :) Letos jsme měli stromeček do bílo-červeno-stříbrna a zlaté a stříbrné jmelí, stříbrné větve ve vysoké váze a nádherný adventní věnec na stole. Celkem nás tedy bylo pět a bylo to moc krásné a sváteční. V pozadí hrály koledy a na večeři jsme měli řízky i kapra a hrachovou krémovou polévku s houstičkami. Pod talířem jsme měli každý výherní los a já jsem opět vyhrála :D 200,- :D Od přítele jsem dostala nádhernou kabelku, nějakou kosmetiku. Pak jsem dostala kosmetickou taštičku, peníze, ale hlavně to nádobí a to mi stejně udělalo největší radost a už se těším až budu vařit :D TO BYL VTIP ! :) Ale jsme ráda, že máme už nějaké věci s přítelem na společné bydlení a v létě jedeme k moři už se nemohu dočkat :) Přítel ještě dostal ode mě k vánocům svetřík se šálovým límcem v melírovaném černém provedení od značky Celio a tričko s knoflíčky v horní části :) Poté parfém, který mi na něm strašně voní od Sergio Tacchini :) Líbí se mi ten obal a jmenuje se Club. Pro jeho maminku jsem koupila kosmetický balíček od Yves Rocher s hřejivou vanilkou a vánočním jablíčkem. Po večeři jsme měli i objednaný dort a já si šla koupit ještě ráno nějaký vánoční outfit, protože jsem si nechtěla zase brát černé šaty. Takže místo šatů, které jsem původně chtěla jsem si pořídila nádhernou temně modrou sukýnku do pasu a bílou hedvábnou halenku s krajkou a za účes jsem zvolila lokny, které mi tentokrát slušely a drží mi do dneska a pořád stejně :D Nechala jsem si také udělat gelové nehty a strašně se mi líbí, jak mi to celou ruku prodloužilo a zjemnilo. Nechala jsem si udělat pudrově růžové se stříbrným prsteníčkem a stříbrnou mašličkou na prostředníčku.

UPDATE:
6.1 2016- Ano minulý čili článek nad tímto jsem nestihla publikovat a upřímně jsem na to ani neměla čas. Rozhodla jsem se nicméně přidat i tak a k tomu vám napíšu co se se mnou dělo od té doby co jsem měla v plánu publikovat tento článek. Práci jsem nakonec nedala a tak opět nepracuji, ale snažím se to všechno brát pozitivně a nikdy přeci nevíme kam nás život zanese :) Sice jsem musela opět vyřizovat opět spoustu věcí po úřadech, ale nakonec jsem získala konečně nájemní smlouvu a těším se, až budu konečně bydlet s přítelem :) Snažím si užívat života i přesto, jak je těžký a snažit se ze všech sil si jej žít, tak jak bych chtěla. Musím říct, že jsem se trochu změnila a už se neohlížím na ostatní , ale pěkně si užívám :) Koupila jsem si opět několik věciček, které jsem ale všechny nefotila:)
Žádné komentáře:

Okomentovat