— úterý 3. listopadu 2015 —

MY DIARY > NOVEMBER & SOME NEW THINGS ABOUT MENOVEMBER & SOME NEW THINGS ABOUT ME

art, smoke, and drawing image


V minulém článku jsem vám psala, že nemám nápady na články a tudíž že nevím, o čem bych měla psát. Poslední dobou se mi pár nápadů na články přeci jen v hlavě urodilo. Problém je ale v čase a také nevím jak to budu tento a následující měsíc stíhat. Pracuji v obuvi a tyto dva měsíce listopad a prosinec jsou nejhorší nejvytíženější měsíce. Už abych to měla za sebou! 

Nového se u mě nic nestalo, ale jen stále uvažuji s přítelem o tom, jak si zařídit byteček a takové ty normální starosti. Co se týče interiéru našeho bytu, tak už mám celkem jasno, jak bych to vše chtěla:) Jelikož už nastal měsíc listopad a po něm už jen prosinec, tak si tak říkám, co dobrého mi vůbec tento skoro končící rok přinesl. Ani jsem se nenadála a už je skoro konec a to jsem si přála, aby se konečně v mém životě stalo něco, pro co bych měla důvod se radovat. Jak už jsem v některých minulých článcích psala, tak se mi ještě nestalo v celém mém životě, že by mě potkalo něco jen tak...Štěstí jsem vážně nikdy neměla a to v ničem. Můžu si tak možná říct, že ještě nejsem nijak vážně nemocná, ale i to jsem měla celkem nakloněno...Dlouho jsem byla bez práce a tak, když jsem konečně našla práci v obuvi, tak jsem si myslela, že už snad konečně budu mít v duši klid, ale bohužel čím jsem starší, tím mívám větší depresi z toho, že už ničeho co jsem si vysnila nedosáhnu. 

Nicméně je už pomaličku předvánoční čas a už jsem i viděla některé lidi nakupovat dárky. Myslím, že to lidi s těmi dárky rok od roku přehání. Mě třeba vždy stačila maličkost a byla jsem spokojená. Já ty svátky beru nějak jinak. Mám ráda tu pohodu a hlavně tu vánoční atmosféru. U nás v ČR se sice o atmosféře mluvit nedá, protože tady je vždy každý otrávený a svátky vidí jen v penězích a v ničem jiném. Pokud jste to zaregistrovaly i vy, tak lidé začínají být rok od roku čím dál více agresivnější. No co se mě týče, já chci odsud....Mám pocit, že kdybych odletěla nebo nadobro odjela pryč, tak se mi tak neskutečně uleví..ANI NEVÍTE JAK!! 

1 komentář:

  1. Jsem ráda, že tu aspon píšeš své "My diary" ´=) neuvěřitelně mě to baví tady číst a máš to tu takové sladké a holčičí :) krásné..mám to tady nejraději ze všech tvých blogů, protože jsi to TY! Jsi úplně stejná, mám ten stejný pocit, akorát mě je líto, že by se ti nadobro ulevilo, kdybys ode mě odletěla ..to mě zamrzelo..

    OdpovědětVymazat