— pátek 23. října 2015 —

MY DIARY > NO IDEAS FOR ARTICLES & MY NEW SECRET IDEA
Krásné dopoledne, tak jsem přemýšlela, jaký článek napsat na tento osobní i lifestylový blog. Bohužel mě v poslední době nic nenapadá a nemám ani žádné nápady na články. Musím se přiznat, že poslední dobou nemám ani moc náladu na blogový život. Jelikož se z práce mnohdy vracím dost pozdě, tak už se mi zkrátka nechce psát články a jsem ráda, že jsem doma. Na tomto blogu jsem chtěla udělat jakousi čistku starých článků a vymazat články, které se sem nehodí. Pár jsem jich už smazala a chci začít nanovo. Mám ráda ve všem pořádek a systém a tak jej chci i zde na tomto blogu. 

Tenhle článek bude pravděpodobně takový my diary, protože se potřebuji ze všeho vypsat. Viděla jsem, že na tomto blogu nechce nikdo spřátelit a ani se popravdě nedivím. Můj blog o modelce a herečce Cara Delevingne je zkrátka slavnější, i když se nedá říci, že by byl bůhvíjak oblíbený. Psaní článků miluju a je to moje hobby kromě ještě jednoho mého koníčka-focení, je to jediná možnost, jak utéct na chvilku z toho světa, ve kterém žiji. Uvědomila jsem si totiž, že jsem sice ráda, že mám práci, ale ta práce mě neuspokojuje. Ve svém životě potřebuji dokázat mnohem více a takovou myšlenku jsem měla a mám již dávno. Nedávno jsem začala přemýšlet, jak to udělat, aby pro mě má práce byla i koníčkem. Bavilo by mě focení a psaní článků pro nějaký módní web či magazín a cestovat tak po světě a vše zaznamenávat. Bohužel však bydlím ve městě, kde tyhle možnosti nejsou. 

Dostala jsem docela odvážný nápad, na který je potřeba docela dost odvahy, ale řekla jsem si, proč jej nezkusit. Člověk by se neměl vzdávat NIKDY! svých snů a nadějí. Potřebné věci na rozjezd již mám, ale chybí mi ještě jedna důležitá věc. Odmalička jsem byla docela dost stydlivá, ale s prací jakou mám nyní se to tak zlepšilo, že mám pocit, že už mohu mluvit s kýmkoliv a vůbec mi to nevadí. Svůj odvážný plán odstartuji, ale na blog o tom zatím psát nebudu a ani vám zde nenapíšu, co tím myslím, protože nikdy nevím, kdo můj blog čte a kdo by tohle mohl využít ve svůj prospěch. Opravdu nejsem tak hloupá, abych zde vše popravdě psala o sobě. Takové články tady ani nenajdete:D V sobotu jakmile přijdu z práce, bych měla napsat smysluplnější článek, který zde můžete čekat někdy po odpoledni spíše k večeru. Mimochodem už se moc těším na Vánoce, snad budou lepší, než jsem měla ty minulé. Letos nebudu obdarovávat, protože potřebuji spoustu věcí do nového bytu. 

Žádné komentáře:

Okomentovat