— sobota 3. října 2015 —

MY DIARY > LITTLE FALL PICS & PHOTOS FROM ME


Mám tady konečně článek na tento blog, ale nevím zda bude nějak extra dlouhý, protože nemám vůbec nápady a ani fotky na články. Focení mě sice hrozně baví, ale jak už jsem řekla šetřím si na zrcadlovku a zatím mi ještě hodně peněz chybí, takže zatím tady budou fotografie v této mobilní kvalitě. Uvidíme, protože na vánoce si chci koupit nový mobil a v plánu mám také notebook, ale ten jsem chtěla nějaký lepší. Hrozně se mi líbí provedení Rose Gold od Apple. 

Nicméně mám tady článek s několika málo fotkami, které se mi v mobilu nahromadily. Moc fotek to nebude, spíše málo než středně, ale snad to nevadí. Tento blog stejně zatím slouží jako deníčkový blog, kde píšu o sobě, ale snad brzy by se to mělo změnit. 

Tento měsíc mi utekl hodně rychle a celkově mi to uteklo hodně rychle. Podzim jako roční období mám hrozně ráda a vždy se těším, až se zabalím do svetříků, kabátků a do podzimních barviček. Co se týče novinek u mě, tak jsem včera nastoupila do nové práce. Sice se nejedná o oblečení, ale i tak jsem ráda a po roce mám konečně novou práci. Další své osobní novinky vám tady na blog psát nebudu, přece jen je to moje soukromí. Také jsem si za tento měsíc něco koupila a také jsem něco dostala. Dostala jsem dokonalou sportovní soupravu sportovních kalhot a sportovní bundičky od značky Puma v purpurových a šedých barvách, Kalhoty jsem nefotila, jelikož na noich není nic zajímavého a jsou celé šedé. Oproti tomu bundička je zářivě růžová a moc se mi líbí, Na normální nošení příliš barvy nepreferuji avšak na sport barvičky miluji a plánuji si k té soupravě pořídit  ladící tenisky. Souprava stála asi něco kolem 3000,- dohromady. K soupravě jsem dostala také sportovní obyčejné tričko s motivem Puma v bílé barvě. Dále jsem si musela nutně koupit nějaké džíny, protože jsem měla všechny už divné a potřebovala jsem nějaké tmavší elegantnější, které by pěkně tvarovaly postavu. Nakonec jsem je našla v mém oblíbeném butiku H&M a sedly mi jako šité na mě. Džíny moc extra nefotila, protože jsou obyčejné. Stály mě 1000,-Kč. Z kosmetiky jsem si koupila jen dvě věci a to novou řasenku od Astor "Look Me Out" s dokonalým kartáčkem, který jsme ještě nezkoušelaa jsem spokojená, protože řasy nádherně natočí a prodlouží a vypadám pak jako mrkací panenka :D. Druhá věc z kosmetiky je krásná krémová rtěnka v nude tělovém odstínu od Essence. Nemohla jsme uvěřit, jak krásnou má ta rtěnka barvičku, úplně jsem se do ní zamilovala. Na fotce, kde jsem vyfocená já, si můžete všimnout, že jsem se opět obarvila a navíc i ostříhala na kratší střih po ramena. Vlasy se mi celkově hodně zlepšily a jsou nádherně lesklé a hebké  Jsem ráda, že jsem nakonec svolila a nechala se ostříhat. 

Za nějakou dobu plánujeme se s přítelem stěhovat a asi zvolíme podkrovní byteček, který se nám oběma hrozně líbí a pro začátek nám to stačí. Uvažovaly jsme i o domečku, ale zatím si nemůžeme nijak vyskakovat. Tak jsem uložila i všechny zbylé fotografie, které jsem dříve nepřidala a můžete na nich vidět i tu bundičku, kterou jsem si koupila dohromady se sportovními kalhotami a tričkem, které jsme nefotila, ale je na něm fialová puma jako značka Puma. Řasenku jsem taky nefotila, ale pokud byste moc chtěli, tak ji můžu přidat, ale myslím, že je dost jednoduchá a mě celkem vyhovují všechny řasenky a nemám problém s řasami, do té doby co jsem používala speciální gel na růst řas. Kniha, kterou vidíte, tak tu jsem dostala v práci jako dárek plus ještě tuny učení, abych se nenudila:) Jinak pejsek není můj, ale je roztomilý:)
Žádné komentáře:

Okomentovat